Wylosowani abiturienci - baza nazwisk - przyznane prezenty

Wszystkim korzystającym z naszych usług słuchaczom jak zwykle chcemy serdecznie podziękować za aktywne uczestnictwo w wykładach. Wszystkich namawiamy do uczestnictwa w naszym konkursie.
W tym miejscu ogłaszamy bazę osób nominowanych w naszej comiesięcznej loterii „Bezpłatne Wyjazdowe Szkolenie Team Building” – tych laureatów zapisujemy na organizowane w najbliższej przyszłości Wyjazdy Team Building które zaplanowaliśmy w Wejcherowie.
Na przygotowywany wyjazd integracyjny zapraszamy poniższych klientów z wymienionych obok szkoleń:
  • Bonifacy Michalak, Agent celny, Skępe, szkolenie z komunikacji niewerbalnej
  • Kacper Andrzejak, Bukmacher, Frampol, moduł coachingowy z obsługi aplikacji internetowych
  • Karolina Grabowska, Menedżer do spraw Rekrutacji, Olsztynek, wykład z podstaw przywództwa sytuacyjnego
  • Telimena Hejmo, Instruktor terapii uzależnień , Czechowice-Dziedzice, warsztat zamknięty z planowania kariery
  • Mirosław Karolak, Architekt , Radomsko, moduł coachingowy z pracy w zespole

    Poniżsi klienci wygrali nagrodę główną: Hotel w Budapeszcie:
  • Brodzisława Biesiada, Reprezentant Sprzedaży ds. Rynku Restauracyjnego, Otyń, moduł coachingowy z budowania partnerskich relacji handlowych
  • Bernadeta Górniak, Kasjer handlowy, Kamieńsk, wykład z obsługi klienta wewnętrznego
  • Dorian Matkowski, Asystent prawny, Rajgród, panel dyskusyjny z komunikacji niewerbalnej

    Specjalny sobotni jednodniowy wyjazd „jazda mococross” wygrali:
  • Sylwester Suchecki, Historyk, Olsztynek, trening z pracy w zespole
  • Pamela Romanowicz, Doświadczony Kierownik ds. Importu, Kiernozia, program e-learning z promocji wewnętrznej
  • Liwia Regulska, Biolog, Iłowa, moduł coachingowy z myślenia lateralnego
  • Janusz Zagórski, Rysownik litograficzny, Kraśnik, kurs dofinansowany z metod twórczego myślenia

    Wśród następujących pracowników biorących udział w naszych treningach rozlosowaliśmy drobny prezent: plecak oraz Zestaw KARTA wielofunkcyjna z cienkopisem
  • Zofia Świerczyńska, Przedstawiciel ds. Wyprzedaży i Promocji, Karsin, moduł coachingowy z strategii konkurencji rynkowej
  • Anna Jastrzębska, Prokurator, Brzeziny, trening z rozwiązywania problemów Wszystkim korzystającym z naszych usług abiturientom jak zawsze pragniemy gorąco podziękować za zdeyscyplinowane uczestnictwo w wykładach. Wszystkich zachęcamy do udziału w naszym konkursie.
    Oto przedstawiamy bazę nazwisk nominowanych jak zwykle w organizowanej przez nas nieustającej promocji „Wygraj Wyjazdowe Szkolenie Integracyjne” – tych zwycięzców zapisujemy na wkrótce rozpoczynające się Wiosenne Konferencje Motywacyjne prowadzone w Kwidzeniu.
    Na upominkowy wyjazd integracyjny zapraszamy następujących kursantów z wymienionych obok kursów:
  • Jonatan Gurok, Operator dźwięku , Opole, warsztat zamknięty z savoir vuvre w pracy
  • Joachim Parandowski, Inspektor bezpieczeństwa żeglugi, Recz, program e-learning z obsługi klienta wewnętrznego
  • Flora Wójczyk, Kierownik ds. Marketingu, Bytów, szkolenie z marketingowej koncepcji przedsiębiorstwa
  • Lilia Szklarska, Antykwariusz, Kożuchów, program e-learning z sztuki zarządzania emocjami
  • Bogdan Pawlak, Garmażer, Będzin, warsztat zamknięty z zarządzania czasem

    Poniżsi uczestnicy wygrali nagrodę miesiąca: Hotel 4* w Budapeszcie:
  • Marcela Przewalska, Starszy Handlowiec Do Spraw Wyrobów Gotowych, Radzyń Podlaski, panel dyskusyjny z automotywacji- czyli jak skutecznie i z satysfakcją zarządzać sobą
  • Ofelia Witczyk, Przedstawiciel medyczny , Dębno, moduł coachingowy z technik relaksacyjnych
  • Flawiusz Wieczorek, Konserwator budynków, Jasień, szkolenie z prowadzenia prezentacji

    Specjalny wakacyjny jednodniowy wyjazd „lot motoparalotnią” zdobywają:
  • Marcin Glanc, Inżynier spawalnik, Rokietnica, trening z zarządzania czasem
  • Magdalena Berent, Dyrektor Systemów Informatycznych, Tuczępy, kurs dofinansowany z myślenia strategicznego
  • Bogna Łakota, Wydawca materiałów, Wilkowice, trening z efektywnych rozmów telefonicznych
  • Dariusz Giełzag, Broker reasekuracyjny, Sobolew, moduł coachingowy z rozwiązywania problemów

    Wśród następujących kursantów wyolowaliśmy nagrody rzeczowe: Podróżny organizer oraz Plecak solarny
  • Edwarda Kucharska, Reprezentant Sprzedaży ds. Produktów Mrożonych, Nur, wykład z obrony przed manipulacjami
  • Barbara Bieniasz, Kulturoznawca, Strachówka, moduł coachingowy z pracy z programem Power Point