Gorące szkolenie z motywowania pracowników

Tego roku gorąco polecamy nasze jeszcze świeże i gorące szkolenie z motywowania pracowników. Jest to trening opracowany specjalnie z myślą o handlowcach z przedsiębiorstw  sektora prywatnego z branży telekomunikacyjnej, chemicznej i supermarketów.
Szkolenie koncentruje się na zagadnieniach aktualnych w kryzysie gospodarczym. Program akcentuje problemy które szczególnie często pojawiały się w sugestiach uczestników poprzednich szkoleń.  Staramy się w tej chwili odpowiedzieć na potrzeby pracowników w dzisiejszej kryzysowej sytuacji.
Szkolenie prowadzi nietypowo nie nasz regularny konsultant Tomasz Stanek . Ten projekt chcemy zdelegować Marii Wawrzyniak, która stworzyła nasze nowe szkolenie. Jest ona mniej dośwoadczonym choć wysoce kompetentnym doradcą . Miesiąc temu obroniła pracę habilitayjną w zakresie tego szkolenia. 
Warsztaty zamknięte mamy zamiar organizować w kilku sprawdzonych przez nas obiektach szkoleniowych, które oferują odpowiednie sale wykładowe. W ramach ceny zapewniamy szansę skorzystania z dodatkowego wyposażenia ośrodka, np. SPA, korty i fitness.
Wszystkie kwestie techniczne załatwia nasz stały partner – agencja Training Projects. To pod jej skrzydłami będzie prowadzone to szkolenie. Ponieważ liczba miejsc jest limitowana – dbamy o kameralny charakter treningów – apelujemy o zamawianie z wyprzedzeniem miejsc dla siebie.
Każdy kursant otrzyma po warsztacie materiały poszkoleniowe w postaci płyty CD  oraz pół roku bezpłatnych porad na spotkanach w cztery oczy, a jednocześnie rabat w naszym  internetowym forum eksperckim. Zapraszamy wszystkich na kurs.