Nagrodzeni kursanci - prezenty


W tym miejscu prezentujemy bazę uczestników wylosowanych jak zwykle w prowadzonej przez nasz zespół wykładowców nieustającej grze „Wygraj Wyjazdowe Szkolenie Integracyjne” – tych laureatów zapisujemy na specjalne Coroczne Wyjazdy Integracyjne w Świnoujściu.
Na przygotowywany wyjazd integracyjny zapraszamy poniższych absolwentów z wymienionych obok treningów:
  • Nikodem Dąbkowski, Dyspozytor ruchu metra, Firlej, kurs dofinansowany z radzenia sobie z konfliktami
  • Elizeusz Celary, Inspektor nadzoru bankowego, Parczew, program e-learning z podstaw współpracy z pracownikami z Rosji
  • Erwina Ryś, Wicedyrektor Wydziału ds. Public Relations, Dębe Wielkie, kurs z promocji wewnętrznej
  • Nora Czechowska, Detektyw (prywatny) , Łapsze Niżne, wykład z pracy z programem Power Point
  • Maksymilian Kasprzak, Choreograf, Chocianów, moduł coachingowy z etykiety biznesowej

    Poniżsi pracownicy wylosowali nagrodę miesiąca: Wypoczynek w Beskidzie Śląskim:
  • Ewa Maculewicz, Starszy Sprzedaca ds. Wyprzedaży i Promocji, Grójec, szkolenie z obrony przed manipulacjami
  • Mirela Bielecka, Przetwórca owoców i warzyw, Dominowo, kurs z pracy w zespołach zróżnicowanych
  • Aleksander Tarkowski, Grafik komputerowy , Dębica, warsztat zamknięty z korespondencji zawodowej

    Specjalny weekendowy program „Degustacja whisky” wygrali:
  • Hieronim Jasiński, Dekorator wnętrz, Nowosolna, panel dyskusyjny z metod twórczego myślenia
  • Arletta Kamińska, Doświadczony Asystent ds. ds. Komunikacji, Krasnystaw, panel moderowany z prowadzenia trudnych rozmów
  • Felicja Czekała, Realizator dźwięku, Zakrzew, wykład z marki osobistej
  • Eustachy Wodzyński, Epidemiolog , Wyrzysk, warsztat zamknięty z komunikacji międzykulturowej

    Wśród poniższych kursantów rozlosowaliśmy drobny prezent: Kołyska Newtona a także Zegarek sportkowy
  • Brodzisława Kwiatkoska, Przedstawiciel ds. Dystrybucji Bezpośredniej, Borowa, szkolenie z asertywnego komunikowania się
  • Nina Woźniak, Fotograf poligraficzny, Kolonowskie, wykład z planowania kariery
    Tutaj przedstawiamy spis kursantów nominowanych w naszej cyklicznej grze „Darmowe Wyjazdowe Szkolenie Team Building” – tych szczęśliwców zapisujemy na odbywające się w tym miesiącu Weekendowe Spotkania Team Building zaplanowane w Karpaczu.
    Na wyjazd integracyjny zapraszamy poniższych słuchaczy z wymienionych obok projektów:
  • Euzebiusz Hilgner, Grafik komputerowy , Gostyń, panel moderowany z korespondencji zawodowej
  • Barabasz Demarczyk, Inspicjent, Pniewy, kurs z zaawansowanego wykorzystania Worda
  • Marzena Jank, Menedżer do spraw Serwisu, Wojnicz, kurs z inspirowania i angażowania ludzi
  • Lidia Strzyżewska, Reżyser filmowy, Kamień Krajeński, panel moderowany z podstaw współpracy z pracownikami z Holandii
  • Łukasz Olekszyk, Projektant wzornictwa przemysłowego, Koszyce, panel dyskusyjny z budowania relacji interpersonalnych

    Poniżsi kursanci wygrali nagrodę specjalną: Wypoczynek na Gran Canaria:
  • Iwa Dzierwa, Starszy Handlowiec , Zawichost, program e-learning z sprzedaży relacyjnej
  • Malina Komorowska, Zaopatrzeniowiec, Rogowo, trening z sztuki zarządzania emocjami
  • Maciej Grabarz, Windykator, Kolno, moduł coachingowy z korespondencji biznesowej

    Specjalny wakacyjny bonus „lot motoparalotnią” otrzymują od nas:
  • Wiliam Pośpiech, Inspektor budowlany, Rząśnik, szkolenie z budowania poczucia własnej wartości
  • Maria Zając, Doświadczony Menedżer Komórki do spraw Przetargów, Jasień, warsztat otwarty z promocji wewnętrznej
  • ArIeta Gil, Bursztyniarz, Tomaszów Mazowiecki, kurs z planowania kariery
  • Bohdan Kirchner, Laborant nasiennictwa, Godkowo, kurs dofinansowany z zaawansowanego wykorzystania Worda

    Wśród poniższych klientów rozlosowaliśmy nagrody rzeczowe: Podróżny organizer oraz Ekspres do kawy
  • Józefina Broll, Przedstawiciel , Krupski Młyn, kurs dofinansowany z wychodzenia poza schemat obsługi klienta
  • Donata Godlewska, Agent celny, Osielsko, wykład z pracy z programem Power Point