Nagrodzeni abiturienci - otrzymane prezenty


W tym miejscu zamieszczamy zestawienie kursantów wylosowanych jak zwykle w naszej nieustającej grze „Wygraj Wyjazdowe Szkolenie Team Building” – tych laureatów zapisujemy na nasze Międzykulturowe Wyjazdy Team Building które zaplanowaliśmy w Lipowej.
Na wyjazd integracyjny zapraszamy poniższych uczestników z wymienionych obok szkoleń:
  • Kacper Burzyński, Telemarketer , Karczew, kurs dofinansowany z partnerskiej współpracy
  • Hubert Buchacz, Muzykolog , Prochowice, moduł coachingowy z marki osobistej
  • Lidia Stoch, Doświadczony Kierownik Kadr, Jemielno, wykład z myślenia strategicznego
  • Olga Celińska, Bukmacher, Miastko, moduł coachingowy z radzenia sobie ze stresem
  • Doroteucz Zaremba, Dermatolog, Kołbiel, moduł coachingowy z odporności na stres kryzysy i wypalenie zawodowe

    Poniżsi pracownicy wygrali nagrodę specjalną: Odpoczynek w Uzdrowisku Dąbki:
  • Anna Mazurek, Starszy Sprzedaca ds. Dystrybucji Bezpośredniej, Kleszczów, moduł coachingowy z sprzedaży metodą Bryan’a Tracy
  • Malwina Smulikowska, Żołnierz zawodowy , Gniezno, kurs z savoir vuvre w pracy
  • Andrzej Hajduk, Psychoterapeuta, Bytów, wykład z efektywnych rozmów telefonicznych

    Specjalny wakacyjny jednodniowy wyjazd „Degustacja whisky” wygrali:
  • Doroteucz Sztwiertnia, Stenograf, Złotoryja, warsztat otwarty z radzenia sobie ze stresem
  • Elżnieta Giergielewicz, Starszy Kierownik do spraw Logistyki, Boguchwała, szkolenie z budowania zespołu
  • Hanna Majewska, Broker reasekuracyjny, Lutowiska, wykład z radzenia sobie ze stresem
  • Karol Janoszka, Broker edukacyjny, Białobrzegi, warsztat otwarty z prowadzenia prezentacji

    Wśród poniższych kursantów wyolowaliśmy nagrody rzeczowe: ładowarka Powerbank i Czytnik e-book
  • Maja Rączkowska, Reprezentant Sprzedaży ds. Produktów Rolnych, Urszulin, wykład z tworzenia indywidualnych planów działania w sytuacjach kryzysowych
  • Inez Gałecka, Monter wiertni, Dąbrówka, kurs z planowania czasu
    W tym miejscu zamieszczamy spis nazwisk nominowanych jak zwykle w naszej nieustającej loterii „Bezpłatne Wyjazdowe Szkolenie Integracyjne” – tych nominantów gorąco zapraszamy na wkrótce rozpoczynające się Szkolenia Integracyjne i Team Building realizowane w Rucianem Nidach.
    Na bonusowy wyjazd integracyjny zapraszamy tych słuchaczy z wymienionych obok projektów:
  • Konrad Krasiński, Kartograf, Ładzice, moduł coachingowy z pracy w zespole
  • Edmund Kaszkiel, Inżynier odlewnik, Bobrowniki, panel moderowany z efektywnych rozmów telefonicznych
  • Michalina Michalska, Doświadczony Koordynator Zespołu Dystrybucji, Bierutów, wykład z zarządzania małym zespołem
  • Malina Ostrowska, Konserwator budynków, Sierpc, szkolenie z planowania kariery
  • Natan Bochenek, Kurator sądowy , Brody, moduł coachingowy z prowadzenia prezentacji

    Poniżsi pracownicy wylosowali nagrodę specjalną: Półwysep Helski: Hotel w Juracie- Weekend dla dwojga:
  • Hanna Krudowska, Reprezentant Sprzedaży , Stary Brus, wykład z etyki zawodowej
  • Nela Dzionsko, Chemik , Sanniki, szkolenie z obsługi Excela
  • Ludwik Lipka, Archiwista , Przeworsk, trening z budowania relacji ze współpracownikami

    Specjalny sobotni jednodniowy wyjazd „zwiedzanie palarni kawy wraz z degustacją” wygrali:
  • Remigiusz Antos, Montażysta obrazu, Czempiń, panel dyskusyjny z uczestnictwa w rozmowach oceniających
  • Lilia herman, Asystent Do Spraw do spraw Obsługi Zamówień, Starogard Gdański, kurs z podstaw przywództwa sytuacyjnego
  • Diana Grabowska, Zaopatrzeniowiec, Lwówek, trening z podstaw współpracy z pracownikami z regionów dalekowschodnich
  • Bogumił Alasiewicz, Socjolog, Baćkowice, wykład z świadomego samomotywowania

    Wśród nizej wymienionych kursantów rozlosowaliśmy drobny prezent: kosz słodyczy i Ekspres do kawy
  • Józefina Kańtoch, Młodszy Sprzedawca , Orły, wykład z gospodarowania środkami trwałymi
  • Bogdana Strzemecka, Inżynier geotechnik, Śrem, trening z kierowania osobami 50+