Audyt potrzeb szkoleniowych - wyjazdy integracyjne

Poznając oczekiwania rozwojowe klienta  w zakresie wyjazdów motywacyjnych, pracujący dla nas szkoleniowcy zadają specjaliście ds. zarządzania ludźmi oraz liniowemu przełożonemu uczestników wiele pytań.
Planując  praktycznie każde, niezależnie od wielkości  spotkania,  musimy  dobrze czuć, w jakie plany wpisują się przeprowadzane  wyjazdy team building .
Najczęstsze pytania dla pracodawców:
Jaki rezultaty mamy osiągnąć?
Jakie funkcje pełnią osoby jadące na team building?
Które wątki omawiamy na szkoleniu, np. komunikacja albo zarządzanie zmianami?
Jak mocno wysiłkowe powinny być atrakcje?
Gdzie powinien mieścić się hotel?
Ile mamy pieniędzy?
Co już było i czego nie powtarzać?
Powyższych problemów jest wiele więcej. Spotkanie z klientem trwa często blisko dwie godziny. Wyłącznie szczegółowe zbadanie potrzeb pozwala wymyślenie nietuzionkowego scenariusza eventu.

GARŚĆ NIETYPOWYCH INFORMACJI DOTYCZĄCYCH INTEGRACJI Z POPRZEDNIEGO MIESIĄCA:
- Najczęściej wspomianana w zapytaniach od klientów  forma zajęć : gry konstrukcyjne z klockami
- Najlepiej wycenione w ankietach po wyjeździe aktywności – opinie grup: gry topograficzno – poszukiwawcze
- Statystyczna liczebność zespołu uczestniczącego w grze: siedemdziesiąt uczestników.
- Preferowane dni tygodnia na zajęcia: piątek.
- Najchetniej preferowana część kraju: Wybrzeże

ŹRÓDŁO: Training Projects
Od ośmiu lat istniejemy w branży wydarzeń i konferencji korporacyjnych jako Training Projects. Tworzymy plenerowe szkolenia team building i pasjonujące wyjazdy integracyjne dla firm.
Działamy jako grupa trenerów z wieloletnią praktyką w działach HR ale także certyfikacjami związanymi z sportami ekstremalnymi, co uprawnia nas do wykonywania imprez w formie plenerowej, łącząc rozwój zespołów z grami outdoor. zatrudnieni u nas trenerzy to jednocześnie znani himalaiści i polarnicy i ciekawe osobowości.
Nasze autorskie wyjazdy integracyjne i edukacyjne szkolenia team building są cenione przez setki korporacji z wszystkich branż.
Zdajemy sobie sprawę, że zadowalające szkolenie lub wyjazd to także klimatyczny hotel. Na sprawdzonej i stale weryfiowanej liście posiadamy blisko dwieście urokliwych miejsc z całego kraju. Zapraszamy na wydarzenia integracyjne i  team building.W większości przypadków wykonujemy projekty w Sudetach, pod Warszawą jak również nad Bałtykiem. Wolimy  miejsca daleko od głównych dróg . W słoneczne dni szkolimy na dworze, a jeśli pogoda jest zła – w salach konferencyjnych.